این محصول هیچ هدیه و امتیازی ندارد، زیرا شامل یک تخفیف است.

راهنما داخل آینه

راهنمای داخل آینه

200,000 ریال

150,000 ریال

افزودن به لیست دلخواه

120 قلم

راهنمای داخل آینه جهت نصب پشت شیشه آینه خودرو. ساخت آپشن و متفاوت با نمونه های چینی. با قیمت عالی و ارزانتر از نمونه های بی کیفیت.

هر بسته شامل یک جفت جفت راهنما می باشد که در تمام خودرو ها قابل نصب بوده و محدودیتی از جهت نصب بر روی آینه های گرمکن دار ندارد. ساخته شده از بهترین SMD با دوام و عمر بی نظیر.

نصب:

جهت نصب می بایست ابتدا شیشه آینه را جدا کرده و قسمت پلاستیکی پشت شیشه آینه را جدا کرده و این قطعه را در پشت شیشه آینه متصل کنید و سیم کشی را تا محل راهنمای روی گلگیر یا راهنمای جلو انجام داده و سپس مراحل مونتاژ آینه را انجام دهید.

سلام. من امتحان کردم ولی نور از پشت آینه رد نمیشه... جیوه رو پاک کنی آینه خراب میشه. میشه توضیح کامل بدید

https://as2.asset.aparat.com/aparat-video/79e5ac09ddb8ccb4f06dcaeec0d547e2387735__77311.mp4

جیوه پشت آینه مانع دیده شدن

سلام لطفاً اگر امکانش هست آدرس محل فروش وسایل خود را بدین از نزدیک بیاییم برای انتخاب وسایل و خرید کنیم مرسی از لطفتون .

ببینید دوستان بعضی از خودرو ها پشت اینه یک پوشش پلاستیکی داره ک اینه درون اون قرار گرفته اینه هایی ک گرمکن داره اسیب نمیرسونه اگر ملاحظه کنید. ولی توقع نور زیاد نداشته باشید مثل راهنما. چون قراره از پشت جیوه اینه نور بده نورش کم میشه ولی زیباست. برای اون دوستمونم ک مشکل سیم کشی داشت. شما سیمشو از توی اینه رد کنید تا برسونید به راهنمای بغل گلگیر اگر نداشتید به راهنمای جلو ماشین وصل کنید کاری نداره وقت و حوصله لازم دارید

اولا سیم کشی از کجا میشه که به داخل کلگیر بره دوما از پشته اینه که جیوه داره اگه روشن بشه نورش مشخصه؟

امکانش هس که از دکمه برقی شیشه بالابر گرفت؟

من فیلم نصب این نوع راهنما را دیدم ولی فلیمش روی آینه یک ماشین خارجی بود.ماشین من که سمنده و آینه بغلش راهنما دار نیست که بشه ازش سیم بگیری باید چکار کنم؟خودتون نصاب معرفی میکنید؟

سلام پشت آیینه جیوه ست وقتی چراغ پشت بزنیم دیده نمیشه

يعني چي پلاستيك پشته اينه؟به اينه اسيب نميزنه؟نصبش راحته يا نه؟ممنون

هیچ مشکلی برای اینه گرم کن دار پیش نمیاره؟
میشه برقش رو از راهنمای رو خود اینه گرفت؟