محصولات جدید

خبرنامه

نماد اعتماد الکترونیکی

هشدار در خصوص زنون های اینکار تقلبی

هشدار در خصوص زنون های اینکار تقلبی

طی گزارشات رسیده توسط مشتریان ما متاسفانه سو استفاده از برند اینکار و سود جویی در این خصوص همچنان ادامه داشته و اقدامات شرکت مبنی بر حک لوگو تجاری اینکار بر روی ترانس ها نیز موثر واقع نشده است. در این خصوص شرکت آپشن اعلام می دارد هیچ گونه ضمانت و تعهدی در خصوص محصولات اینکار که از فروشندگان غیر خریداری شده باشد را نداشته و از ارایه هرگونه خدمات گارانتی ، تضمین اصالت محصول و ... خودداری به عمل خواهد آورد. از این پس محصولات برند اینکار دارای کد اصالت کالا بوده که خریدار می تواند از این طریق از اصل بودن کالای خریداری شده اطمینان حاصل کرده و با ارسال کد به پشتیبانی سایت آپشن از جزئیات کد اختصاص داده شده به کالا اطلاع پیدا کند.

برخی از کلاهبرداری های صورت گرفته شامل موارد ذیل می باشد:

- فروش زنون های اینکار با استفاده از جعبه های غیر و تحت برند هایی چون فیلیپس ، پاناسونیک و .... با قیمت گزاف.

- استفاده از ترانس های متفرقه در جعبه و بسته بندی اینکار.

- استفاده از برچسب و نام تجاری اینکار بر روی ترانس های متفرقه و بی کیفیت ارزان قیمت.

توجه داشته باشید که زنون 55 وات درجه 1 اینکار از نوع نسل 1 (بزرگ و فلزی) بوده و این شرکت هیچ گونه ترانس 55 وات درجه 1 از نوع نسل 2 (سایز کوچک) ندارد. محصول مورد نظر که مورد استقبال بی نظیر مشتریان ما قرار گرفته که به علت پرتاب نور بی نظیر و سرعت شارژ بالا زبانزد می باشد فقط در یک نوع و مدل عرضه شده است و مدل و تنوع دیگری ندارد.

به علت متمرکز نبودن کلاهبرداری های صورت گرفته و رواج یافتن تغییر بسته بندی و حتی قاب های ترانس که علائم تجاری بر روی آن ها حک شده است در هر فروشگاهی این اقدامات به راحتی صورت گرفته به سادگی قابل پیگیری قضایی از جانب شرکت نمی باشد لذا هشدار های داده شده را جدی گرفته و در صورت مشاهده هر گونه تخلف از این دست مراتب را به ما گزارش داده تا در اسرع وقت پیگیری لازم صورت گیرد.

نکته:

- شرکت هیچ گونه مسئولیتی در خصوص محصولات تقلبی ارایه شده تحت برند اینکار در فروشگاه های سطح کشور ندارد.

- خدمات گارانتی و تضمین کیفیت و بازگشت وجه فقط شامل محصولاتی می شود که مستقیما از سایت "آپشن" خریداری شده باشند و داشتن شماره فاکتور و یا جعبه محصول با مهر فروشگاه آپشن جهت استفاده از این خدمات الزامی می باشد. محصولات فروخته شده توسط همکاران و نمایندگان مجاز آپشن (معرفی شده توسط آپشن) فقط در صورت برچسب گارانتی و کارت گارانتی شامل خدمات پس از فروش خواهند شد.

- محصولات اینکار هیچ گونه تنوع قیمتی در خصوص یک کالای خاص را ندارد و هر محصول فقط با قیمت قیمت و کیفیت به فروش می رسد. برای مثال زنون 55 وات درجه 1 اینکار فقط دارای یک کیفیت و قیمت می باشد و فاقد هر گونه تنوع کیفیت و قیمت می باشد.

سایت اختصاصی محصولات اینکار:

incarhid

آپشن

2 Comments

  • Avatar
   Yasser Karimaei
   اكتبر 28, 2016

   سلام خسته نباشيد؛ آيا 'هدآپ ديسپلي' بر روي رنو ساندرو و يا ال ٩٠ قابل نصب است.

  • Avatar
   سید ایوب حسینی
   اوت 19, 2017

   سلام من هفته پیش یک ک دوربین با اینه حل یعنی هردو با پست ویژه حدود ۱۰۵هزار تومان خریدم هنوز به دستم نرسیده میشه لطفاً پیگیری کنید

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code