قوانین و مقررات خرید از فروشگاه آپشن

.

.

1- در خرید خود دقت کنید زیرا امکان لغو سفارش فقط با کسر هزینه (30 درصد از مبلغ فاکتور) و در صورتی که سفارش هنوز در مرحله آماده سازی باشد امکان پذیر خواهد بود.

در صورتی که وضعیت سفارش شما به حالت "حمل شده" تغییر پیدا کند امکان لغو سفارش وجود نخواهد داشت.

.

2- در صورتی که کالای خریداری شده به دلیل فنی یا ظاهری برای خودروی شما مناسب نباشد ، امکان باز پس دادن کالا فقط در صورتی که کالا در وضعیت اولیه بدون نقص باشد و با کسر هزینه (30 درصد مبلغ فاکتور) امکان پذیر می باشد. در ضمن تمام هزینه های ارسال کالا (پست و پیک موتوری) بر عهده خریدار خواهد بود.

.

3- تمام کالا ها دارای مدت زمان تست کالا به مدت 48 ساعت بوده و در صورت بروز هرگونه مشکل و یا مغایرت کالای خریداری شده با مشخصات اعلامی در سایت ، خریدار می تواند با رعایت دستورالعمل بخش ضمانت ها کالای خریداری شده را باز پس فرستاده و در غیر این صورت کالا قابل استرداد نخواهد بود.

.

4- شرایط و نحوه ارسال به انتخاب خریدار انجام می شود و زمان و هزینه های ارسال و همچنین پیگیری آن در بخش ارسال قابل مطالعه است. در خارج از زمان اعلام شده امکان تحویل سفارش وجود ندارد. در صورتی که نیاز به تحویل کالا در زمان خاصی دارید پیش از سفارش با پشتیبانی زمان تحویل کالا را هماهنگ کنید در غیر این صورت سفارش شما طبق زمان اعلام شده در قسمت توضیحات روش حمل انتخاب شده ، توزیع خواهد شد.

.

پشتیبانی:  02126652572